RSS

Рекорд України: боксер з Чорноморська став найдорослішим учасником змагань у своїй вазі

Ігор Яковлєв, боксер з Чорноморська, в 39 років і 3 місяці став найдорослішим учасником чемпіонату України з боксу серед чоловіків та жінок "Еліта-2022".

Про це розповіла керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.
Ігор Яковлєв в боксі з 15 років. Виступав у ваговій категорії 46-48 кг.
"У спортсмена професійний вік досить короткий. Тільки набрався сил і досвіду, а тут вже й фініш кар’єри. Тому ще замолоду потрібно встигнути завоювати медалі, кубки, зійти на п’єдестал і бажано на різні його щаблі по кілька разів. Ігор Яковлєв все це встиг. Звісно, в першу чергу завдяки своєму боксерському таланту і спортивному характеру.
А в 39 років і 3 місяці став найдорослішим учасником чемпіонату України з боксу серед чоловіків та жінок Еліта2022 (тренер – І.Юрескул)", – наголошує керівниця.
Свій рекорд боксер присвячує дружині та 6-місячній доньці Ніколь.