RSS

Військові спортсмени Одещини успішно виступають на змаганнях Warrior Games 2022 у США

Warrior Games («Ігри Воїнів») - це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення або хвороби під час виконання бойових завдань. Ці змагання зараз проходять в Орландо (США), і одесити у составі української збірної вже виграли на них 6 медалей.

Про це повідомляє Одеська ОВА, пише УСІ.
До складу національної збірної команди України увійшли військові з Одещини - одесит Олексій Бобчинець і житель Подільську Максим Басько (обидва проходять службу у Збройних силах України) та старший тренер української збірної з баскетболу на візках, одесит, майор Валентин Ворона, який є начальником кафедри фізичної підготовки і спорту Інституту Військово-Морських Сил України.
У п’ятий змагальний день, на День Незалежності України, "срібло" нашій країні приніс Максим Басько, який став другим у штовханні ядра. А вже наступного дня військові з Одещини показали надзвичайний результат і на двох отримали аж 5 медалей.

Зокрема, Максим Басько став найкращим у змаганнях з легкої атлетики на дистанції 400 метрів та виборов "срібло" на дистанції 100 метрів.
У свою чергу, Олексій Бобчинець завоював срібло на дистанції 200 та 800 метрів, а на дистанції 100 метрів - показав третій результат. Наразі у доробку нашої збірної команди України 57 медалей.

"Наші військові та спортсмени вкотре доводять усьому світу, що ми - українці, нація сильних та фізично загартованих людей. Ми – нація переможців! Я щиро вітаю наших земляків з такими спортивними здобутками!" -
сказав начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.