Загальноосвітній політехнічний ліцей ІІ-ІІІ ступенів
Директор – Сіраєва Ольга Георгіївна
Золоті медалісти
Марков Костянтин Юрійович
Григор’єва Олена Олександрівна
Дорож Ольга Віталіївна
Павліченко Владислава Олексіївна
Петренко Максим Андрійович
Шаброй Віктор Вадимович
Семеген Ольга Василівна
Срібні медалісти
Абрамов Олександр Максимович
Урсу Ігор Олександрович
Спеціалізована загальноосвітня школа №1
ім. О.В. Суворова І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови
Директор – Дудченко Діана Іванівна
Золоті медалісти
Адаменко Дар’я Вадимівна
Воєвицький Віктор Сергійович
Дерягіна Катерина Жданівна
Дупанова Анастасія Гаррівна
Зирянова Олена Владиславівна
Ігнатенко Валерія Олегівна
Ігнатенко Олена Олегівна
Макидонська Ольга Миколаївна
Шкітіна Ірина Олексіївна
Срібні медалісти
Глущенко Катерина Олександрівна
Кравченко Олена Сергіївна
Пасторова Олена Євгенівна
Чорна Аліна Віталіївна
Загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів
Директор – Цибулько Тетяна Михайлівна
Золота медалістка
Мельніченко Вікторія Анатоліївна
Срібний медаліст
Шишман Іван Іванович
Загальноосвітня школа №4 І-ІІІ ступенів
Директор – Голубкова Надія Василівна
Золота медалістка
Кошева Анастасія Сергіївна
Загальноосвітня школа №8 І-ІІІ ступенів
Директор – Осмокєску Ольга Вікторівна
Золоті медалісти
Заболотня Анна Геннадіївна
Колесник Іван Олександрович
Срібний медаліст
Іордакеску Дан Андрійович
Загальноосвітня школа №9 І-ІІІ ступенів
Директор – Беркуца Василь Дмитрович
Золоті медалісти
Тостоган Євгенія Геннадіївна
Зенченко Владислава Сергіївна
Мандажи Іван Степанович
Срібні медалісти
Дмуховська Ганна Юріївна
Громовенко Анна Геннадіївна
Колісніченко Яна Валентинівна
Ясько Аліна Олегівна
Загальноосвітня школа №10 І-ІІІ ступенів
Директор - Галкіна Галина Василівна
Золоті медалісти
Бурлак Антоніна Михайлівна
Демирова Олена Анатоліївна
Кваша Катерина Сергіївна
Константинова Марія Дмитрівна
Кравцуненко Ірина Владиславівна
Нагорняк Ярослава Вікторівна
Первушина Ганна Романівна
Тимофєєва Вікторія Олександрівна
Тодорова Анастасія Станіславівна
Чумаченко Надія Костянтинівна
Срібна медалістка
Волощук Катерина Володимирівна
Загальноосвітня школа № 11 І-ІІІ ступенів
В.о. директора – Захарченко Юрій Маркович
Срібна медалістка
Іванова Олена Максимівна
Загальноосвітня школа №14 І-ІІІ ступенів
Директор – Стадник Галина Миколаївна
Срібний медаліст
Ташев Максим Миколайович
Спеціалізована загальноосвітня школа №16 І-ІІІ ступенів
з поглибленим вивченням німецької мови
Директор – Каражеков Денис Іванович
Золота медаль
Дехтеренко Ірина Сергіївна
Сапожнікова Аліна В’ячеславівна